ГПУ оприлюднила докази причетності силовиків РФ до втечі Януковича

Силові відомства РФ безпосередньо причетні до втечі колишнього президента Віктора Януковича з території України. Про це йдеться в оприлюдненому рішенні Печерського районного суду міста Києва.

У документі судді посилаються на інформацію Генеральної прокуратури України. Слідчим вдалося встановити цю інформацію в результаті вилучення серверів оператора мобільного зв’язку Київстар.

Під час слідства було встановлено, що на мобільний номер Януковича неодноразово здійснювалися дзвінки від абонента російського оператора Мегафон.

При цьому безпосередню участь в переправленні Януковича в РФ брав один з представників керівного складу військ Південного військового округу ЗС РФ, а також ще одна невстановлена досі особистість, яка і здійснювала дзвінки екс-президенту.

Як повідомляв Народний трибунал раніше, адвокат екс-президента України Віктора Януковича Віталій Сердюк заявив, що його клієнта офіційно не повідомили про засідання суду у справі проти нього. Згідно із законодавством, за словами Сердюка, громадяни України, які перебувають за кордоном, повинні бути сповіщені через Міністерство юстиції тієї країни, в якій він перебуває.

Добавить комментарий