Окупаційний режим Порошенка. Партія «Відродження» (депутатська група)

Проросійський режим Петра Порошенка тримається на контрольованій Адміністрацією Президента парламентській коаліції, в яку, згідно з Конституцією України має входити парламентська більшість, тобто 226 народних депутатів.

Але де-факто коаліції в українському парламенті вже давно не існує, так, переважна більшість експертів вважає, що наразі (станом на квітень 2017 року) в парламентську коаліцію входить лише 221 депутат (140 депутатів від БПП +81 від НФ=221).

Нагадаємо, що парламентську коаліцію «Європейська Україна» було створено 27 листопада 2014 року, до неї увійшли фракції партій «Народний Фронт»,»Блок Петра Порошенка», «Об’єднання «Самопоміч»», «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»» та Радикальної партії Олега Ляшка.

Так, політичний експерт Валентин Гладких у своєму авторському матеріалі для видання «Слово і Діло» проводить паралель про намагання двох правлячих партій приховати відсутність парламентської більшості з «онукіми-наркоманами, що не хочуть юридично оформлювати факт фізичної смерті свого дідуся, бо дуже їм любо отримувати його пенсію». Детальніше тут.

Нинішня парламентська коаліція представляє собою ситуативну «ширку» фракцій БПП, НФ, РПЛ та колишніх і нинішніх регіоналів з «Опозиційного блоку», депутатських груп «Воля народу» і «Відродження».

В цьому матеріалі ми висвітлимо діяльність групи депутатів «Партія «Відродження»», яку очолює Віталій Хомутиннік, що був донедавна одним із ключових представників режиму Януковича.

До складу вказаної групи увійшло 22 народних депутати, що пройшли до Верховної Ради за мажоритарними виборчими округами у різних регіонах України. Більшість депутатів групи в минулому були членами Партії регіонів, голосували за так звані «закони про диктатуру».

Склад групи депутатів «Партія «Відродження»»:

Добавить комментарий