Зміни в керівництві ПАРЄ

Після скандалу, що розгорівся навколо «друга» Путіна Педро Аграмунт, який очолює ПАРЄ, з’явилася інформація про те, що питання про його відставку вже вирішене.

Про те, що це станеться, заявляв представник України в Парламентській Асамблеї Борислав Береза, а про те на яких умовах це відбудеться повідомляє «Європейська правда».

Нібито Аграмунт офіційно оголосить про свою відставку після завершення візиту короля Іспанії в ПАРЄ (27 квітня), а саму заяву про складання з себе повноваження він подасть аж 29 травня. Повідомляється, що всі основні партії погодилися на такий варіант.

Нагадаємо, що напередодні українська делегація підняла питання про необхідність внести зміни в регламент ПАРЄ з тим, щоб достроково відправити Аграмунт у відставку. Не вистачило два голоси, але скандал навколо візиту Аграмунт в Сирію на російському військовому літаку в компанії росіян лише набирав обертів, що і вилилося в його згоду піти.

Також вже стало відомо що, члена української парламентської делегації в ПАРЄ нардепа Леоніда Ємця призначили заступником голови підкомітету ПАРЄ з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини.
Про це Леонід Ємець повідомив у своїй сторінці на Facebook.
«Велика відповідальність і важливий напрямок», — прокоментував Ємець своє призначення.
Додамо, що з числа українських депутатів в комісії перебувають також Олена Сотник і Сергій Власенко.

Добавить комментарий