САП оскаржила запобіжний захід Мартиненку

Спеціалізована антикорупційна прокуратура оскаржила рішення Солом’янського районного суду Києва про видачу на поруки 15 депутатів екс-парламентаря від фракції «Народний фронт» Миколи Мартиненка — повідомляє відомство.

САП просить змінити запобіжний захід Мартиненко на арешт на 60 діб з альтернативою застави в 300 млн грн.

На думку керівника САП Назара Холодницька, обрана судом запобіжний захід не відповідає тяжкості злочину, який вчинив Мартиненко

« Вся країна могла спостерігати за образливим для органів суду і сторони звинувачення шоу, яке влаштували політики та окремі особи в залі суду, що є неприпустимим і вплинуло на об’єктивність судді. Цим рішенням було фактично легалізовано тиск на суд з боку народних депутатів як інструмент спонукання до прийняття певного рішення, а точніше, обмеження у виборі запобіжного заходу з боку судді» — заявив Холодницький.

Як ми вже повідомляли раніше 22 квітня, відбулося судове засідання, щодо обрання міри запобіжного заходу екс-нардепу Миколі Мартиненку. Йому обрали запобіжний захід у вигляді особистої поруки.

Нагадаємо, що 20 квітня, детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали колишнього народного депутата України, екс-голову комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу Миколу Мартиненка, за підозрою у розкраданні коштів під час закупівлі уранового концентрату для ДП “Східний гірничо-збагачувальний комбінат” (Схід ГЗК), якому належать Інгульська і Смолінська шахти на Кіровоградщині.

Добавить комментарий