По всій Україні затримують податківців та доставляють до суду в Київ

Сьогодні правоохоронні органи України проводять наймасштабнішу спецоперацію за весь період державної незалежності України.

Як розповів Головний військовий прокурор України Олександр Матіос, операція проводиться в рамках кримінальної справи проти екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

За його словами, одночасно в п’ятнадцяти регіонах країни проведено близько п’ятисот обшуків. Вже затримано двадцять три колишніх посадових особи податкових органів.

Всі затримані на вертольотах доставляються до Києва, де в Печерському суді вже сьогодні розпочнуться слухання щодо обрання для затриманих запобіжного заходу.

За словами Анатолія Матіоса, протиправна діяльність самого екс-міністра і його поплічників привела до того, що державний бюджет за кілька років недоотримав дев’яносто шість мільярдів гривень. Як зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, «… це більше бюджету міністерства оборони і вдвічі перевищує бюджет міністерства внутрішніх справ!»

За інформацією радника начальника Головного управління Національної поліції Руслана Форостяка, «… в операції задіяно близько тисяча сімсот поліцейських!»

Добавить комментарий