Рада розблокувала підписання закону про квоти на телебаченні

Рада розблокувала підписання законів про квоти для української мови на телебаченні, заборону георгіївських стрічок і скасування закону Савченко.

Депутати провалили проекти постанов про скасування рішень парламенту про 75% квотою української мови на телебаченні, про заборону використання георгіївської стрічки і про скасування «закону Савченко»

За проект постанови б скасування рішення Верховної Ради від 16 травня 2017 року про прийняття доповнень до Кодексу про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської стрічки 2987-П проголосували 19 депутатів при 226 необхідних.

За проект постанови про скасування рішення парламенту про зміни до Кримінального кодексу щодо зарахування терміну попереднього ув’язнення 5534-П проголосував 31 депутат.

Проект постанови про скасування рішення Верховної Ради від 23 травня 2016 року про зміни до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних ЗМІ 5313-П підтримали 14 депутатів. За альтернативний проект постанови 5313-П1 проголосували 15 депутатів.

«Тепер я можу направити прийняті закони на підпис президенту», — сказав спікер Андрій Парубій.

16 травня Верховна Рада заборонила використання георгіївської стрічки. 23 травня Рада повернула 75% квоти на українську мову на телебаченні.

Добавить комментарий