Країни G7 готові і надалі допомагати Україні з реформами

Глави держав і урядів країн «Великої сімки» (США, Великобританія, Канада, Франція, Італія, Німеччина і Японія) висловили готовність і надалі допомагати Україні з впровадженням реформ. Про це йдеться в підсумковому комюніке саміту G7, який відбувся в італійській Таормине на Сицилії.

«Ми зберігаємо наше зобов’язання надавати допомогу Україні у впровадженні її амбітної і, тим не менше, необхідної порядку денного реформ, і ми вітаємо прогрес, досягнутий на даний момент прогрес Києва», — зазначили лідери «Групи Семи».

Лідери Групи семи не виключають додаткових санкцій проти Росії через її агресивні дії в Україні. Про це йдеться у повідомленні підсумкового комюніке саміту.
Скасують обмеження, якщо Москва виконає свої зобов’язання за Мінськими угодами. А в разі необхідності «санкції готові посилити».

При цьому відповідальність за конфлікт глави держав та урядів «Великої сімки» покладають на Кремль. І наголошують, що вирішення ситуації в Україні можливе лише через повне виконання Мінських домовленостей усіма сторонами. Крім того, лідери G7 висловилися на підтримку територіальної цілісності України.

Добавить комментарий