Адвокати Януковича хочуть бачити в суді генпрокурора

Захисники екс-президента України Віктора Януковича хочуть бачити в суді генерального прокурора Юрія Луценка. У числі озвучених сьогодні клопотань сторони захисту було прохання забезпечити явку в суд генпрокурора Луценко, тим більше, що керівник Генпрокуратури виявляв бажання брати участь в процесі.

«Ми просимо вжити заходів і призначити підготовче судове засідання після явки Юрія Луценка», — заявив адвокат Віталій Сердюк.

Головуючий суддя Владислав Дев’ятко пообіцяв проінформувати генпрокурора Луценко про що надійшов клопотанні.

В цілому адвокати Віктора Януковича підготували до судового засідання приблизно 200 клопотань. Серед іншого, адвокати зажадали від суду вжити заходів реагування на увазі «тиску на судову систему» з боку Генпрокуратури та інших силових відомств. Під «тиском» адвокати мали на увазі різкі заяви щодо судового процесу з боку Генпрокуратури і генпрокурора особисто.

Також захист вважає, що сторона звинувачення «засмічує» непотрібними документами матеріали справи. «Створюється враження, що весь папір, яка була в приміщенні Генпрокуратури, прокурори включили в справу і назвали безперечними доказами провини Януковича», — заявив адвокат, попросивши не привертати до справи низку документів.

Нагадаємо, в Оболонському суді Києва проходить підготовче слухання у справі за обвинуваченням екс-президента Віктора Януковича в зраді.

Янукович мав намір в ході суду над собою виступити в ролі допитує і особисто допитати вищих українських чиновників, в тому числі генерального прокурора Юрія Луценка.

Добавить комментарий