Закриваються офіси українських представництв Mail.Ru Group

Гендиректор Mail.Ru Group Борис Добродєєв заявив, що введені санкції призведуть до закриття офісів компанії в Україні. Про це повідомляє «Комерсант».

При цьому за словами Добродєєва, український бізнес не вносив істотного внеску до виручки компанії, тому в Mail.Ru не очікують негативного впливу на свої фінансові показники.

До Mail.Ru Group входить низка відомих онлайн-ресурсів, в т.ч. соцмережі ВКонтакте та Одноклассники і поштовий сервіс Mail.ru.

«Це вдарить насамперед по українським користувачам, які позбудуться своїх улюблених комунікаційних сервісів», — сказав Добродєєв.

Він додав, що українській команді проектів компанії вже запропонована робота в російських офісах., Оскільки наявність представництва Mail.Ru на ринку втрачає сенс з урахуванням санкцій.

Нагадаємо, що керівництво «ВКонтакте» прийняло рішення закрити київський офіс соцмережі і перевести частину співробітників до Москви. Компанія «ВКонтакте» відкрила офіс в Києві в 2012 році.

Відкриті дані сервісу статистики сайтів Liveinternet показують, що через тиждень після початку блокування найбільших російських сайтів в Україні їхня аудиторія з нашої країни різко впала.

Однак ця аудиторія не менше різко зросла в США, Німеччині та Нідерландах, де розташовані сервери популярних VPN-сервісів, що дозволяють обходити ці блокування.

Нагадаємо, що Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», передбачають заборону інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів Mail.ru, ВКонтакте, Одноклассники, санкції також введені проти ТОВ Яндекс, російських компаній розробників-антивірусів «Лабораторія Касперського» і «Доктор Веб». Буде заблоковано і доступ до сайту «Кинопоиск».

Добавить комментарий