Україна технічно готова ввести візовий режим з РФ

У Міністерстві юстиції повідомили про готовність всіх юридичних механізмів для того, щоб ввести з Російською Федерацією візовий режим.

Про це заявив глава міністерства Павло Петренко.

Петренко пообіцяв, що Мін’юст надасть сприяння МЗС в плані відпрацювання даного рішення в юридичному аспекті. Якщо буде прийнято політичне рішення про введення віз з Росією, технічно це буде абсолютно реально.

Петренко зазначив, що згоден з секретарем Ради нацбезпеки і оборони Олександром Турчиновим в тому, що це питання надзвичайно актуальне в нинішніх реаліях.

Нагадаємо, Турчинов раніше заявив, що переходити на візовий режим України з Росією потрібно якомога швидше. За словами секретаря, це питання «давно вже не просто назріло, а перезріло». Турчинов зазначив «історичну місію» України, якій довелося стати перепоною на шляху поширення російської агресії в Європу.

Ідею і візи з РФ підтримує і глава Служби безпеки Василь Грицак. Він запропонував зробити вільним в’їзд в нашу країну тільки для росіян з біометричними паспортами. За словами глави СБУ, до такого кроку України фактично примушують російську владу, адже після того кровопролиття і підлих захоплень територій, що вони зробили, віддалення України від російського впливу неминуче.

Добавить комментарий