Правоохоронці затримали банду, яка за винагороду намагалася вивезти чоловіка на територію РФ

Співробітники СБУ і прокуратури затримали зловмисників, які за винагороду намагалися викрасти екс-громадянина РФ.

Про це написав на своїй сторінці в соцмережі генпрокурор Юрій Луценко.

До складу злочинного угруповання входив начальник райвідділу поліції.

«Затримано групу осіб, до якої входив начальник райвідділу поліції, які за замовленням громадянина РФ, за винагороду в розмірі 17 млн доларів, намагалися організувати викрадення та переправлення на територію Росії колишнього громадянина РФ, який через переслідування російською владою переїхав в Україну і займається тут виробничим бізнесом «, — написав генпрокурор.

«РБК-Україна» з посиланням на джерела в Генеральній прокуратурі стверджує, що це був власник Обухівського картонного комбінату Володимир Крупчак.

«Він раніше в Росії володів Архангельським ЦБК. А потім у нього була корпоративна війна з Дерипаскою і він втік до України», — повідомили джерела.

Володимир Крупчак народився в Росії, закінчив Архангельський державний медичний інститут. Крупчак працював на керівних посадах в ТОВ ПКП «Титан» — диверсифікований регіональний холдинг з чотирма ключовими бізнес-напрямками: лісозаготівельним, деревообробним (ЗАТ «Лісозавод-25», ВАТ «Архангельський ЛДК-3»), нерухомість ( «Титан-Девелопмент», ТРК «Титан Арена») і сфера послуг (готель «Двіна», ТК «Малі Карели»).

Так, з 1990 по 2000 рік він був генеральним директором ТОВ ПКП «Титан», також з 1997 по 2000 рік обіймав посаду генерального директора ВАТ «Архбум» і з 1996 по 2004 рік очолював Раду директорів ВАТ «Архангельський ЦПК», одночасно займаючи пост президента групи компаній «Титан».

Крім того, з 2000 року він працював на посаді заступника голови Наглядової Ради ПАТ «Київський картонно-паперовий комбінат», повноважного представника вищого керівництва АТ «Київський картонно-паперовий комбінат» і радника генерального директора ПАТ «Київський картонно-паперовий комбінат».

Крім того, в лютому 2001 р на підставі наказу міністра оборони РФ Володимир Крупчак став полковником Російської армії. Крупчак був депутатом Державної думи РФ і членом партії «Єдина Росія». У грудні 2007 року він отримав українське громадянство.

Добавить комментарий