Швейцарія введе з Україною безвіз 11 червня

Швейцарія введе безвізовий режим для громадян України 11 червня. Про це стало відомо в ході зустрічі президента України Петра Порошенка з главою Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхальтер, повідомила прес-служба глави держави.

«Під час зустрічі була також відзначена націленість обох сторін на подальше поглиблення двостороннього співробітництва. Глава зовнішньополітичного відомства Швейцарії підтвердив, що його країна введе з 11 червня безвізовий режим для українських громадян разом з Європейським союзом», -зазначив у прес-службі.

Швейцарія не є членом Європейського союзу, проте входить в Шенгенську зону, всередині якої громадяни європейських країн можуть вільно пересуватися.

17 травня 2017 року Страсбурзі в будівлі Європейського парламенту було підписано рішення про надання Україні безвізового режиму з країнами Європейського союзу.

22 травня «Офіційний журнал» Євросоюзу опублікував рішення про безвізовий режим з Україною. Заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв повідомив, що безвіз для українців вступить в силу в ніч на 11 червня.

Для безвізового виїзду за кордон знадобиться біометричний паспорт.

МЗС України заявив, що введення безвіза дозволить лібералізувати візовий режим майже з 30 країнами так званого білого шенгенської списку, в числі яких держави Європи, Північної і Південної Америки, Перської затоки та Азії.

26 травня президент України Петро Порошенко підписав указ про додаткові заходи забезпечення права громадян на безвізові поїздки в ЄС.

Добавить комментарий