Оновлена поліція Києва — балаклави, ножі, співпраця з тітушками

22 грудня цього року підприємці, що володіють МАФами в районі метро КПІ та представники добровольчих батальйонів затримали двох співробітників Солом’янського відділення поліції, які були в балаклавах та в цивільній формі одягу.

За декілька хвилин до цього люди відбили напад спецпризначенців, двадцяти чоловік в камуфляжі та зупинили хід грейдера, який мав знищити їх робочі міста.

Підприємці відбили напад тітушок і почали їх переслідувати, в певний момент група невідомих в балаклавах кинулася до двох автомобілів Chevrolet, які стояли припаркованими навпроти закладу Піваріум (Проспект перемоги, 29). Після того, яка невідомі сіли за кермо одного з автомобілів, вони різко здали назад та наїхали на чоловіка, після чого покинули місце ДТП. Іншу машину активістам вдалося затримати.

В ній виявилося двоє чоловіків в цивільному в балаклавах, після силового громадського затримання вони зізналися, що являються працівниками Солом’янського відділення поліції. В багажникі автомобіля було знайдено поліцейський жетон на ім’я Кофеткіна Максима Євгенійовича, декілька балаклав, холодна зброя та травматичний пістолет без належних дозволів зі специфічними забороненими набоями.

Добавить комментарий