У Skype стався глобальний збій

Користувачі Skype поскаржилися на збої в роботі Skype, які почалися в ніч на 20 червня. Проблеми виникли при вході в аккаунт, відправку та отримання повідомлень.

Деяких користувачів викидає з програми, і потім вони не можуть увійти в неї. А інші пишуть, що відправляють повідомлення, але співрозмовники їх не бачать.

У компанії визнали проблему з підключенням і на даний момент вивчають ситуацію. Про причини поки не повідомили.

До слова, днями Skype поміняв логотип і дизайн. Деякі сайти припускають, що збій пов’язаний саме з цим. Новий масштабний дизайн в компанії позиціонують як «нове покоління Skype», він за функціями нагадує конкурентів (Snapchat, Slack).

Новий інтерфейс Skype для месенджера розділений на три частини: Chat, Find, Capture. У розділі Find можна шукати контакти, текст повідомлення та інформацію, спілкуватися з ботами, вбудовувати в спілкування контент сторонніх платформ, на зразок YouTube або Giphy.

Chat являє собою знайомий користувачам інтерфейс чату, але тепер з можливістю додати в текстове або голосове спілкування емодзі-реакції, картинки. А Capture — новинка в стилі Snapchat, яка дозволяє миттєво зробити фото або відео.

Додалася і нова функція Highlights, вона дозволяє постити серії фото або відео, якими можна ділитися з контактами.

Першими новий Skype отримають користувачі Android, потім протягом декількох тижнів новий дизайн прийде на iOS. Настільні версії додатка оновлять в останню чергу і цілком можливо, що саме цим зараз займаються розробники.

Важливо, що з 1 липня корпорація Microsoft припиняє обслуговування старих додатків Скайпу, в тому числі Skype на Windows Phone 8 або 8.1, Windows RT, а також додатка Skype для Windows 10 Mobile і на Smart TV.

Єдиним способом продовжити користуватися послугами Skype для людей, яких зачіпає ця заборона, є перехід на інший пристрій, для якого зберігається підтримка сервісу.

Добавить комментарий