Закон про реінтеграцію Донбасу представлять іноземним партнерам України

Законопроект про реінтеграцію Донбасу буде представлений міжнародним партнерам України. Про це заявив президент України Петро Порошенко за підсумками переговорів з президентом США Дональдом Трампом 20 червня в Вашингтоні.

«План деокупації. Ми на сьогоднішній день розробляємо законопроект. Я хотів би підкреслити, що у нас буде громадське обговорення, повинно бути враховано більшість точок зору … Цей законопроект буде представлений нашим іноземним партнерам », — заявив Порошенко.

Нагадаємо, РНБО представить на розгляд глави держави законопроект «Про державну політику відновлення суверенітету України над тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей».

Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що в Україні потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з РФ. Зокрема, він зазначив, що необхідно не просто визнати окремі райони Луганської та Донецької областей окупованими Росією, але і чітко на законодавчому рівні визначити засади державної політики щодо їхнього звільнення.

Для цього, вважає Турчинов, необхідна нова ефективна технологія захисту України, яка і буде прописана в розробляється законі.

Станом на 21 червня сам законопроект «Про державну політику відновлення суверенітету України над тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей» ще не написаний, представлена лише його концепція.

Добавить комментарий