Березюк про голодування: Порошенко і АП ніяк не реагують

Президент Петро Порошенко і співробітники Адміністрації Президента (АП) ніяк не відреагували на голодування народного депутата, голови фракції «Самопоміч» Олега Березюка під будівлею АП в Києві.

Про це заявив сам політик в ефірі ZIK.

«Офіційних відносин з Адміністрацією я, на жаль, не мав. Я їх і не хочу. Я не хочу, щоб до мене хтось приходив. Я хочу, щоб кожен, хто працює в Адміністрації, включаючи Президента України, виконував свої належні функціональні обов’язки. Для Президента це стояти на сторожі і гарантувати виконання законів, Конституції і умов дотримання прав людини в Україні. Чи не сьогоднішній день я вважаю, що і він, і його прем’єр не виконують цю функцію», — сказав парламентарій.

Окрім того, керівник «Самопомочі» у ВР зізнався, що термін його голодування обмежений двома факторами. «Перший – біологічний, а другий – цей термін є долею Львова і мене. Вони – в руках Прем’єр-міністра і Президента.»

Нагадаємо, раніше Березюк оголосив про голодування, «протестуючи проти знущання над людьми, протестуючи проти знущання над містом, який є символом свободи, підтримуючи львів’ян, які завжди терплячі і толерантні до влади, тому що вірять в державу і хочуть його бачити, а це держава , в особі центральної влади, над ними цинічно знущається, і вимагаючи припинення цього знущання і припинення брехні в державі»

Добавить комментарий