Затримали головного редактора ресурсу «Страна.uа»

Головного редактора інформаційного ресурсу «Страна.uа» Ігоря Гужву після затримання близько 4:00 23 червня 2017 року відвезли в будівлю Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Києві. Про це повідомляє сайт, очолюваний Гужвою.

Зокрема, зазначено, що в главк МВС редактора повезли «після багатогодинного обшуку».

«Судячи з того, що на місці обшуку Гужві підозра не було вручено, цілком ймовірно, що його спробують вручити в стінах главку. Адвокати головного редактора також поїхали на Володимирську, 15, де розташований главк МВС», — йдеться в повідомленні.

У свою чергу заступник Гужви Світлана Крюкова в своєму Facebook повідомила, що, за інформацією видання, також планується обшук у Гужви будинку. «За нашою інформацією, планується обшук у нього вдома», — написала вона в соцмережі.

«За нашою інформацією, планується обшук у нього вдома», — написала вона в соцмережі.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці прийшли з обшуками до редакції інтернет-видання «Страна.uа». Після цього генпрокурор Юрій Луценко заявив про затримання головного редактора цього видання Ігоря Гужви за вимагання та отримання 10 тисяч доларів за нерозміщення компрометуючих матеріалів на діючого політика.

Як вияснилось, завдяки тому, що депутат до правоохоронців звернувся ще 31 березня, за три місяці проведені негласні слідчі дії, які призвели до затримання Гужви.

Добавить комментарий