Нова Врадіївка — поліція та Нацгвардія стали на бік рейдерів на Кіровоградщині

Вчора, в селі Бережиннка Кіровоградської області, поліція затримала тридцять ветеранів добровольчих батальйонів «Донбас» та «Айдар», які допомагали селянам запобігти рейдерському захопленню фермерського підприємства «Нива-2010».

Про це повідомив ветеран батальйону «Донбас» Євген Шевченко:

«Рейдери з охоронної компанії «Борисфен», яку контролює народний депутат від «Народного фронту» Юрій Береза ​​спробували захопити головний офіс підприємства, але повстали селяни. Поліція на виклики не приїжджала протягом двох годин. Приїхали вже по факту, коли селяни розбили «тітушок» і власноруч затримали 31 особу», — написав Шевченко на своїй сторінці в Facebook у вівторок, 27 червня.

Після цього, в село приїхало до 600 нацгвардійців та представників поліції, які жорстоко затримали ветеранів АТО, відібравши у них гроші та документи. При цьому тілесні пошкодження отримав і один з командирів батальйону «Донбас», координатор Штабу блокади торгівлі з окупованими територіями Анатолій Виногородський.

Відео протистоянь нацгвардії та ветеранів АТО:

Після затримання ветеранів та місцевих жителів намагалися вивезти в місто Умань Черкаської області. На кордоні області місевим жителям вдалося зупинити автобуси, перекривши дорогу. В результаті затриманих відпустили.

Конфлікту передувала спроба рейдерського захоплення фермерського господарства шляхом оформлення фіктивної угоди дарування. Законні власники «Нива 2010» подали заяву на проведення експертизи підпису. Прокуратура області підтвердила достовірність підпису, друга експертиза, яка паралельно робилася у київському інституті судової експертизи надала висновок, що підписи було підроблено.

26 червня на сайті НП Кіровоградської поліції було опубліковано повідомлення про затримання 31 особи за спробу рейдерського захоплення одного з підприємств області. Після цього у закритому судовому порядку всі затримані, крім однієї особи були відпущені.

Зараз у Бережинці триває віче, на яке зібралися місцеві жителі та прибули представники керівництва Національної поліції Кіровоградської області:

Добавить комментарий