ГПУ викликала на допит міського голову Львова

Львівської міської голову Андрія Садового викликали на допит в Генеральну прокуратуру України.

«О 10:30 йду на допит в Генпрокутаруту (вул. Петлюри 7/9). Діло» Держава Україна «проти індустріального парку у Львові», — вказав Садовій в Facebook.

Мер Львова розповів, що справа пов’язана з перемогою голландської компанії CTP на міжнародному конкурсі на управління майбутнім індустріальним парком в промзоні Рясне-2. За його словами, після перемоги інвестори пропонують не тільки інвестувати в майбутній парк, але і викупити землю під ним.

«Голландці погоджуються виплатити за землю 52 млн грн (відповідно до грошовою оцінкою) і зобов’язуються інвестувати лише в інфраструктуру парку 50 млн євро, залучити потужних виробників і створити більше 3000 робочих місць. У будь-якій країні (ообенно в тих, які не можуть похвалитися припливом інвестицій і високою зайнятістю населення) така історія стала б приводом для оптимізму «, — вказує Садовій.

Мер зазначає, що українська держава, навпаки — «відкриває кримінальне провадження і починає маски-шоу у всіх причетних установах, шукають кримінал там, де його немає і бути не може».

У повістці зазначається: «Прошу Вас з’явитися 04.07.17 о 10 год. 30 хв. … до приміщення Генеральної прокуратури України … для участі у допиті як свідка у кримінальному провадженні № 12015140350000942».

Добавить комментарий