ЄС розраховує на співпрацю країн що до розслідування катастрофи MH17

Європейський союз розраховує на співпрацю країн в ході розслідування катастрофи MH17 для притягнення винних до відповідальності. Про це йдеться в заяві верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки Федеріки Федеріка Могеріні.

«Ми розраховуємо, що всі країни, які зможуть сприяти розслідування і кримінального переслідування відповідальних за скоєне, будуть це робити відповідно до вимоги резолюції 2166 Ради Безпеки ООН», — йдеться в заяві.

В Євросоюзі також впевнені, що розслідування катастрофи MH17 на Донбасі потребує постійної підтримки міжнародної спільноти.

В Євросоюзі також впевнені, що розслідування катастрофи MH17 на Донбасі потребує постійної підтримки міжнародної спільноти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Bellingcat підтвердила версію про причетність російського «Бука» до катастрофи MH17.

Зокрема, передбачається, що 23-25 червня 2014 року 53-тя зенітно-ракетна бригада ЗС Росії перевезла техніку на позиції поблизу українського кордону, в тому числі установку «Бук» з номером 332. Вранці 17 липня «Бук» виїхав з Донецька на трейлері в сторону Сніжного, після чого на південь від міста випустив ракету по літаку. Вранці 18 липня установку без однієї ракети помітили на відео, знятому на схід від окупованого Луганська.

Добавить комментарий