В Україні завершилися військові навчання «Сі Бриз-2017»

Як вважає Воронченко, вітчизняні ВМС в ході цих навчань зробили ще один вагомий крок у питанні відпрацювання взаємосумісності та переходу на стандарти НАТО.

У свою чергу керівник маневрів від ВМС США капітан 1 рангу Метью Леман заявив, що американські військові моряки будуть використовувати кожен шанс, щоб проводити в Чорному морі спільні навчання. Він повідомив, що нинішні маневри відрізнялися від усіх попередніх за рівнем складності, що значно зріс. Представник ВМС США також вважає, що проведені заходи зміцнили взаємодію і додали регіональної безпеки і стабільності.

«В ході навчань корабельним складом пройдено понад 5 тисяч морських миль, виконано 60 спільних вправ і елементів; сухопутної компонентою здійснено 850 стрибків з парашутом, 6 висадок морського десанту, авіація провела більше 310 літако-вильотів, її загальний наліт становить 240 годин, а дайвери здійснили близько 300 занурень, загальний час їх перебування під водою склало 75 годин «, — відзвітували в ЗСУ.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко назвав спільні навчання Військово-морських сил України і США «Сі Бриз-2017» українською відповіддю на гібридну війну.

Добавить комментарий