Глава Пентагону Меттіс відвідає Україну 24 серпня

Наступного тижня, 24 серпня, міністр оборони США Джеймс Меттіс відвідає Україну, щоб переконати український уряд в тому, що США не приймають анексію Криму Росією. Про це повідомляє прес-служба Міноборони США.

У Києві Меттіс зустрінеться з президентом Петром Порошенко і міністром оборони Степаном Полторак.

«Під час цих переговорів секретар переконає наших українських партнерів в тому, що США як і раніше твердо прихильні мети відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, а також зміцненню стратегічного оборонного партнерства між нашими двома країнами», — сказано в повідомленні.

Радник президента України Юрій Бірюков підтвердив інформацію про візит Меттіса на своїй сторінці в Facebook.
«Так, 23 та 24 серпня в Україну прибуде міністр оборони США. З офіційним візитом та з нагоди святкування Дня Незалежності України», — написав він.

«А ще, ну якщо вже на те пішло, на святі будуть міністри оборони Грузії, Литви, Латвії, Молдови, Польщі, Чорногорії, Естонії. А ще буде заступник оборони Великобританії», — додав Бірюков.

31 липня ЗМІ повідомили, що Пентагон і Державний департамент США розробили плани поставок Україні протитанкових ракетних комплексів та іншої зброї. Зараз відомства домагаються схвалення поставок Білим домом.
4 серпня Пентагон звернувся до Білого дому із запитом надати Україні протитанкову зброю Javelin.

Добавить комментарий