Кременчуцьке ОПГ в структурі Укрбуду або Антимайдан 2016

В Україні триває Майдан. Зараз ми в активній фазі. І перерви на новорічні свята не буде — перед членами ОПГ, які курують ТОВ «Козак» і його директора Мандрика поставлена чітка ціль — повністю знести ринок на Ревуцького, 40 до 15 січня. Крапка. Але продовжимо далі.

Ті люди Януковича, що звозили антимайдан в 2013/14 активно, в піні і з квадратними очима роблять це і зараз. Більше того — тітушки в Київ завозяться з кінця літа.

Перший масовий заїзд тітушні був перед протистояннями на метро Святошино.

Одним із сотників цих гопніків є кримінальний авторитет Костянтин Терещенко, він же Квас, він же Апельсин.

Костя офіційно працює в Кременчуцькій міській раді на посаді депутату, лідера фракції Опоблоку.
Костя возив тітушню і в 2013/14 році, навіщо ж втрачати додатковий дохід. При чому непоганий, стабільний дохід.

Організатори цього процесу і його ідейні натхненники — це два товариша покійного мера Кременчука. Більше тогоожливо, заказчики його вбивства, що відбулося в 2014 році — бо мер Бабаєв Олег Мейданович мав дуже амбіціні плани, а саме приціл на посаду губернатора Полтавської області, тому і пішов на той світ.

Прізвища двох кременчуцьких товаришів, які організували ОПГз ціллю знищення бізнесу киян та нанесення їм фізічних травм для розширення зони діяльності компаній Укрбуд та Київміськбуд це директор Київміськбуду Ігор Кушнір та колишній керівник полтавського а потім і київського УБОПу Олександр Плужник, або, якщо простіше просто Плуг.

Правою рукою Ігоря Кушніра є кримінальний авторитет Костя Телятніков. Саме він дає команди Квасу (Костянтину Терещенко), який курує масовий завіз тітушні з Кременчуку та Дніпра. Це мінімум. Ну а максимум — думаю, з усіх регіонів України.

Це така собі реінкарнація сумновідомої банди сороконожок. Все більш ніж серйозно.
#тітушки #Кременчук #ОПГ #Кушнір #Кличко #Плужник #Плуг #Квас #Апельсин #Терещенко #Бабаєв #Укрбуд #Київміськбуд #Київ #Майдан #Антимайдан #війна #Україна #Оппоблок #регіонали #Хазард #хортинг #Петулько #Горовецький

Добавить комментарий