Закриття нелегальних гральних закладів у столиці набирає обертів — активісти разом з поліцією Шевченківського району вилучили гральні термінали в трьох закладах мереж «Лото маркет» та «Українська національна лотерея»

Активысти столиці разом з Шевченківською поліцією міста Києва провели спільний рейд по виявленню незаконних гральних закладів.

В результаті були оформлені заяви по статті 203-2 КК України, для експертизи вилучено по три гральних термінали на слідуючих закладах, що діють без ліцензії:

«Українська Національна Лотерея» та «Лото-маркет» — вул. О.Теліги 31/1;

«Лото-маркет» — вул. О.Теліги 19/2;

Було розроблено найбільш ефективний сценарій для більш повної доказової бази, що засвідчувала б факт функціонування нелегальних закладів — активісти оформляли мінімальний депозит на касі закладів, вбивали дані в термінал та знімали процес на відео, після цого на адресу закладу прибувала патрульна поліція.

Мережа «Лото маркет» однозначно діє поза правовим полем — при найменшій загрозі прибуття поліції адміністраторам закладу надано наказ виключати термінали без будь-яких пояснень гравцям.

Активість пропонують розподілити заклади по районам столиці і розробити графік виїздів мобільних груп.

Патрулі поліції прибували на виклики за 5-10 хвилин і зачиняли заклади зсередини відразу після прибуття для встановлення осіб, що перебували у ньому та огляду міста подій, СОГ також працювали швидко і жорстко.

Стоп гральний бізнес!

Добавить комментарий