Чому викрадення Гончаренко – дешевий фейк?

23 лютого стало відомо про викрадення скандального народного депутата Олексія Гончаренка, який свого часу кликав «русский мир» в Одессу та виступав з підтримкою Віктора Януковича.

Інформація з’явилась біля 13:40. Її підтвердили в прокуратурі Одеської області, ГПУ та СБУ. Депутат нібито їхав на термінову зустріч в Одесу, але несподівано його телефон припинив відповідати на дзвінки.

Вже через декілька годин колишній регіонал розповів, що його намагалися викрасти. За словами прокурора Одеської області Олега Жученко, організатором виступав депутат Лиманської райради Одеської області Олександр Кушнарьов.

За версією прокуратури, зловмисники хотіли переламати жертві колінні чашечки та за допомогою кислоти нашкодити зору. Втім, сам депутат через деякий час зізнався, що в цій події мало місце інсценування.

«Це було інсценування. 23 лютого — це сакральна дата для цих злочинців. Ввечері 22-го мені сказали виїхати в Одесу. Вранці було інсценування, після цього був у закритому приміщенні без зв’язку. Схожу на мене людину, працівника СБУ, показали злочинцям. Тоді троє людей прибули для розправи з кислотою та молотками, і їх затримали», — сказав Гончаренко.

Потім депутат сам спростував свої слова. Тобто, з одного боку, Гончаренко, імовірно, брав участь у спецоперації. А з іншого — було закинуто чергову «пустишку», про яку миттєво розтрубили всі основні ЗМІ країни.

Але є ще один цікавий момент — не так давно Олексій Гриценко опублікував фрагмент переписки з чату БПП. Там іде мова про те, що ініціатор ынформацыйних приводів, пов’язаних з ростом злочинності та резонансних подій, отримає привілеї при розподілі бюджету. Нонсенс, але переписка виглядає реальною.

«Тот, кто завтра выступит по росту преступности, кражах авто, катастрофическом падении показателей раскрываемости преступлений в Украине, получит карт-бланш при рассмотрении бюджета во втором чтении», — написала Народний депутат Ірина Фриз.

Імовірно, що паніка з викраденням була не простою спецоперацією з затримання злочинців. Можливо, існують ще якісь домовленості у владі, де кожен бажаючий депутат може замаскуватись під актора та зіграти роль жертви.

Добавить комментарий