Скандальний демонтаж канатної дороги в Києві

Сьогодні, 4 березня, о 4 годині ранку до співробітників київської канатної дороги без попередження з’явилися представники КП «Благоустрій» та молодики спортивної статури. Вони зрізали троси бензопилою та зруйнували вишку троллею. Мотивували своє рішення тим, що 28 лютого була прийнята постанова Дарницької районної адміністрації про демонтаж.

Власники дороги надали всі дозвільні документи, які підтверджують їх право на ведення підприємницької діяльності. Виявилося, що додатково потрібно мати дозвіл КП «Плесо», але ця організація апріорі не видає подібні дозволи, коментують представники канатної дороги. Підприємство тільки заключає договори на сезон. Попереджень вони не надавали і не направляли прохання підписати необхідні документи.

Скандальна ситуація нагадує історію з озером на Позняках, коли також без попередження його захопили тітушки і заявили, що територія є їх власністю.

В результаті чергового свавілля КП «Благоустрій» кияни залишаться без своєї улюбленої розваги, а місто втратило один з головних атракціонів.

Добавить комментарий