Україні пригрозили санкціями через заборону в’їзду Юлії Самойлової до України

Україні можуть загрожувати санкції через заборону в’їзду представниці РФ на Євробаченні Юлії Самойлової. Про це заявила Гендиректор Європейської мовної спілки (EBU) Інгріт Дельтенре у своєму інтерв’ю швейцарському сайту Blick.
Якщо жодного рішення не буде прийнято у найближчі кілька тижнів, Україні погрожують санкції аж до тимчасового виключення з Євробачення, пригрозила Дельтенре.

За даними УНІАН, 22 березня СБУ заборонила в’їзд на територію України Самойловій терміном на три роки. За словами керівника управління взаємодії з ЗМІ та громадськістю СБУ Олени Гітлянської, «рішення прийняте на підставі отриманих даних про порушення нею законодавства України».

За даними ЗМІ, Самойлова у червні 2015 року брала участь у гала-концерті «Світ спорту і добра» в окупованому Росією Криму. Цю інформацію вже підтвердили в Кремлі.

В Європейській мовній спілці в Женеві заявили, що поважають рішення СБУ заборонити Самойловій в’їжджати в Україну, однак розчаровані, бо такий стан справ іде в розріз з духом конкурсу. Також вони запропонували російському «Першому каналу» організувати виступ співачки Юлії Самойлової в прямому ефірі, щоб вона змогла виступити на «Євробаченні» з території Росії.

Добавить комментарий