6 головних умов для отримання траншу від МВФ

Міжнародний валютний фонд планує вже в кінці травня виділити для України черговий транш, на цей раз в розмірі 1,9 мілларда доларів. Але для цього Україна повинна виконати низку умов.
1.Вибрать міжнародно-визнану фірму, яка буде вести переговори щодо реструктуризації та умов стягнення заборгованості за проблемними кредитами «ПриватБанку». А також вибрати міжнародних аудиторів для перевірки кредитного портфеля. (В квітні 2017 го).
2. Прийняти на законодавчому рівні концепцію пенсійної реформи (до кінця квітня).
3. Законодавчо врегулювати такі «пенсійні моменти»: скорегувати загальновстановлений вік виходу на пенсію і звужувати діапазон можливостей дострокового виходу; посилити критерії, що дають право на мінімальну пенсію; забезпечити єдиний принцип призначення пенсій без яких би то не було професійних пільг, крім військових і т.д. (До кінця квітня).
4. Затвердити новий орган замість нинішньої податкової міліції (до кінця квітня).
5. Схвалити закон про ринок земель сільськогосподарського призначення, який передбачатиме завершення мораторію на продаж сільгоспземель з кінця 2017 го. (До кінця травня).
6. Затвердити ВР законодавство, що забезпечує НАБУ широкими повноваженнями: використання широкого спектру методів розслідування, перехоплення повідомлень, доступ до комп’ютерних систем і т.д. без необхідності покладатися на інфраструктуру інших відомств (до кінця травня 2017 го).

Добавить комментарий