Відео протестів у Полтаві які переросли у збройний конфлікт

Вчора 5квітня близько 19 год. на вул. Соборності в обласному центрі розпочався мітинг, кількість учасників якого перевищила три сотні. Спочатку люди, обурені встановленням в будинковій арці металевої брами, яка обмежувала прохід, мирно протестували, та згодом між мітингувальниками і представниками охоронної фірми виникла бійка. Внаслідок конфлікту одна людина дістала ножове поранення, ще одна — ушкодження голови (ймовірно, від удару дерев’яною палицею), патрульний поліцейський — травму носа від удару в обличчя.

12 затриманих людей під час учорашнього погрому біля арки після допиту відпустили додому, слідчі відкрили 5 кримінальних проваджень та шукають винних у нанесені тяжких тілесних. Таку інформацію сьогодні розмістили на офіційному сайті ГУ НП у Полтавській області.

«Мирне зібрання переросло у сутичку, під час якої до територіальних підрозділів поліції Полтави для встановлення особи та надання пояснень доправлено 12 осіб. Всі громадяни ідентифіковані, надали пояснення та були відпущені додому.
Слідчими попередньо відкрито 5 кримінальних проваджень: за статтею 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження), 122 (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження), 194 (Умисне знищення або пошкодження майна), 296 (Хуліганство), 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).
Поліція проводить ряд оперативно-пошукових і слідчих дій для встановлення істини та притягнення винних до кримінальної відповідальності.
Правоохоронці звертаються до громадян, хто безпосередньо знаходився поруч під час завдання тілесних ушкоджень потерпілим, у тому числі і ножових поранень одному із мітингувальників, надати поліції наявну інформацію а також матеріали фото-, відеофіксації на правах конфіденційності”, — зазначено на сайті поліції області.

Добавить комментарий