Есмінці США випустили понад 50 ракет по авіабазі урядових військ Асада. Відео

Збройні сили США випустили щонайменше 50 ракет Томагавк по авіабазі урядових військ Башара Асада у відповідь на хімічну атаку у провінції Ідліб.
Ракети запустили з двох військових кораблів США в Середземному морі по аеродрому Шайрат у провінції Хомс у західній Сирії, з якого, на думку Пентагону, урядові війська здійснили рейд.

Дональд Трамп вже назвав цей удар життєво важливим для інтересів нацбезпеки США. Тоді як сирійське державне телебачення назвало удар США “актом агресії”.

Тим часом у Пентагоні зауважили, що Росію про ракетний удар попередили завчасно та не зачепили частини бази, де перебувають російські сили.

До слова, ракетний удар став першою прямою войсковою дією США порти режиму Асада в Сирії за 6 років війни. До цього часу США наносили удари тільки в рамках боротьби проти ІДІЛ.

У результаті ракетного удару США загинули четверо сирійських військових, авіабаза Шайрат у провінції Хомс майже повністю знищена. Про це розповіли спостерігачі Сирійського центру з моніторингу прав людини, повідомляє AFP.

Добавить комментарий