Теракт у Єгипті: смертник потрапив на камери спостереження

9 квітня інформаційні агенції світу повідомляють, що внаслідок вибухів під час богослужінь з нагоди Вербної неділі у двох церквах Єгипту загинуло 43 людини. Ще понад сто осіб зазнали поранень. Ці акти сталися у храмах християн-коптів.

Перший вибух прогримів у церкві Святого Георгія в місті Танта, що в 130 км на південний схід від Олександрії. На думку губернатора провінції, там міг бути закладений вибуховий пристрій з дистанційним управлінням.

Через деякий час стався другий напад: вибуховий пристрій спрацював в храмі Святого Марка у самій Олександрії. Усередині цієї церкви на той час перебував Патріарх християн-коптів Тавадрос II. Як твердять, він не постраждав. Особистий секретар Патріарха повідомив, що вибуховий пристрій був приведений в дію смертником біля входу в приміщення. Чотири працівники поліції, а поміж них була одна жінка, намагалися зупинити терориста біля дверей, однак усі вони загинули.

Вибухи були сплановані таким чином, щоб завдати максимального удару – у час, коли віряни зібралися на службу у Свято Вербної неділі. Відповідальність за злочин взяла на себе екстремістська організація «Ісламська держава».

Президент Єгипту Абдель Фаттах ас-Сісі наказав розгорнути війська по всій країні після сьогоднішньої серії терактів.

Момент вибуху смертника біля собору у єгипетському місті Александрія потрапив на камери спостереження.
Відео опублікував телеканал Al Arabiya.

Добавить комментарий