Валерія Гонтарєва подала у відставку

10 квітня 2017 року Глава Національного банку України Валерія Гонтарева подала у відставку. Про це вона заявила під час позапланової прес-конференції.

«Я вирішила залишити цю посаду, подала офіційну заяву президенту про відставку за власним бажанням з 10 травня цього року. Як я обіцяла, повідомила про це за місяць. Якщо Верховна Рада проголосує за моє звільнення раніше цього часу, я піду з цієї посади раніше. Від сьогодні готова доповісти у будь-який час на пленарному засіданні парламенту про результати моєї діяльності на посаді голови Нацбанку», — сказала Гонтарева.

Інших змін у складі правління найближчим часом не буде, додала голова НБУ.

«Я планувала перебувати на цій посаді коротший термін. Вперше в історії нашої країни відставка голови Нацбанку не є політичним рішенням. Вірю, що моїм наступником стане професійна та незалежна від політичних течій людина», — зазначила вона.

Нагадаємо, Верховна Рада України призначила Валерію Гонтареву на посаду глави НБУ 19 червня 2014 року. За її кандидатуру проголосували 349 народних депутатів. Вона змінила на цій посаді Степана Кубіва. Вперше чутки про те, що Гонтарєва йде з посади з’явилися наприкінці лютого. Однак тоді прес-служба НБУ цю інформацію спростувала, заявивши, що найближчим часом вона полишати посади не планує.

 

Добавить комментарий