Росія не прийматиме участь в Євробаченні 2017

Європейський мовний союз (EBU) заявив, що Росія не прийме участь в пісенному конкурсі «Євробачення-2017 Києві, так як відмовилася від запропонованих альтернативних варіантів.

Про це йдеться в поширеному напередодні заяві організації.

За даними УНІАН, 22 березня СБУ заборонила в’їзд на територію України Самойловій терміном на три роки. За словами керівника управління взаємодії з ЗМІ та громадськістю СБУ Олени Гітлянської, «рішення прийняте на підставі отриманих даних про порушення нею законодавства України».

За даними ЗМІ, Самойлова у червні 2015 року брала участь у гала-концерті «Світ спорту і добра» в окупованому Росією Криму. Цю інформацію вже підтвердили в Кремлі.

В Європейській мовній спілці в Женеві заявили, що поважають рішення СБУ заборонити Самойловій в’їжджати в Україну, однак розчаровані, бо такий стан справ іде в розріз з духом конкурсу. Також вони запропонували російському «Першому каналу» організувати виступ співачки Юлії Самойлової в прямому ефірі, щоб вона змогла виступити на «Євробаченні» з території Росії.

Російська співачка Юлія Самойлова розповіла, чому засмутилася через київське Євробачення. Співачка з обмеженими можливостями дуже сподівалася потрапити на конкурс, а нині не впевнена в тому, чи буде вона боротися за участь в Євробаченні 2018.

Юлія каже, що до останнього сподівалася на те, що у відносинах країн щось зміниться або умови візиту стануть більш лояльними, але цього не сталося і Росія відмовилася від участі в конкурсі на умовах приймаючої сторони.

«Перший канал» прийняв рішення взагалі не транслювати Євробачення 2017 на території Росії.

Добавить комментарий