Обвинувачені в розстрілах на Майдані екс-бійці «Беркута» втекли до РФ. Відео

Сьогодні стало відомо, що четверо підозрюваних у справі про вбивства мітингуючих під час Революції Гідності, спокійно і безперешкодно покинули територію України. При цьому, українським силовикам вдалось про це дізнатись лише після того, як втікачі записали відеоповідомлення, в якому підтвердили, що їх на території України вже немає, а вони, на даний момент, перебувають в Російській Федерації.

В відео колишні харківські силовики розповіли, що в період 2013-2014 років виконували свій конституційний обов’язок і протистояли на Майдані бойовикам і радикалам. Проте, в ситуації, що склалась, перебувати на території України їм стало небезпечно через погрози фізичної розправи і переслідування.

Валентин Рибін, адвокат силовиків заявив, що термін «втікачі» не поширюється на його підзахисних. Рибін додав, що підозрювані перебували під домашнім арештом. Однак, коли термін дії запобіжних заходів вичерпався і судом не продовжився, вони абсолютно законно перетнули кордон України і Російської Федерації по внутрішнім паспортам, що було цілком законно.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура не задоволена рішенням апеляційного суду, який відпустив колишнього беркутівця Віталія Гончаренка з-під варти. Харківського беркутівця Віталія Гончаренка підозрюють у замаху на вбивства 33 учасників Революції гідності. Запобіжний захід для нього натепер – особисте зобов’язання.

Добавить комментарий