В МЗС України вважають перемогою проміжні рішення Міжнародного Суду ООН

Міністерство закордонних справ України очікує, що Російська Федерація буде виконувати рішення Міжнародного суду ООН в Гаазі про дотримання прав українців і кримських татар в Криму. Про це в Facebook повідомила заступник глави МЗС України Олена Зеркаль.

«Ми очікуємо, що Російська Федерація невідкладно і в повній мірі буде виконувати рішення суду і припинить порушення міжнародного права по відношенню до України», — повідомила Зеркаль.

Також МЗС закликає світову спільноту ретельно стежити за виконанням Росією рішення суду і залучати її до відповідальності за кожен факт порушення цього рішення.

«Ми продовжуємо ретельно готуватися до слухань по суті, щоб остаточно довести свідоме і зухвале порушення Російською Федерацією норм міжнародного права», — додала Зеркаль.

Україна в наступних засіданнях Міжнародного суду ООН надасть всю інформацію про щоденне порушення режиму тиші на Донбасі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила перший заступник голови ВР Ірина Геращенко

“Щодо тероризму. Суд ООН закликав РФ виконувати мінські угоди. І тепер в наступних засіданнях суду українська сторона надасть всю інформацію про щоденне порушення режиму тиші, про поставки зброї і техніки (і це не вдасться списати на гумконвої, як би Кремль не намагався), про кожного незаконно утриманого заручника, про вбитих і закатованих, про всіх моторол і гіві, з російськими паспортами, що тероризували і тероризують український Донбас”, — зазначила І.Геращенко

Добавить комментарий