Віктор Янукович вирішив проігнорувати засідання суду 4 травня в Києві

Колишнього президента-втікача Януковича знову викликали до суду. Про це інформує портал “Судова влада України”. До суду Віктора Януковича викликав Оболонський районний суд Києва. Засідання має відбутися 4 травня 2017 року. У зв’язку з тим, що Янукович наразі перебуває в РФ постане перед судом у заочному порядку.
Цього разу екс-президента викликають як обвинуваченого у справі про державну зраду.
В суді він матиме захист і інші процесуальні можливості.

Але колишній президент України Віктор Янукович не має наміру брати участь у розгляді справи про держзраду в Оболонському райсуді Києва

Про це повідомив його адвокат Віктор Сердюк в ефірі телеканалу «112 Україна»

«Щодо виклику Віктора Януковича, я скажу, що кожен громадянин України, який перебуває за кордоном, викликається через Міністерство юстиції тієї країни, де він знаходиться. Жодних викликів у порядку, передбаченому статею 135 Кримінально-процесуального кодексу, зроблено не було. Тому Віктор Янукович не вважається офіційно повідомленим про час та місце розгляду справи і суд не зможе розпочати розгляд без належного виклику особи до зали суду», — пояснив захисник втікача.

Він стверджує, що повідомлення української влади про направлення Януковичу повістки до суду не має жодної юридичної сили.

Разом з тим, Сердюк повідомив, що він особисто планує взяти участь у судовому засіданні у справі Януковича.

Добавить комментарий