НАБУ заявило про загрози суду з боку депутатів

Прес-центр Національного антикорупційного бюро заявляє про те, що народні депутати від партії «Народний фронт» чинять тиск на суддю, який обирає запобіжний захід для затриманих напередодні Миколи Мартиненка і Сергія Переломи.

 

Під час судового засідання 21 квітня в приміщенні Солом’янського суду деякі з нардепів НФ вели себе досить зухвало, погрожували судді і прокурорам. Напорімер, Логвинський і Пинзеник заявили слідчому судді Бобровник, що його чекає «доля суддів Кірєєва і Чауса».

 

Заяви також прозвучали на адресу НАБУ і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про те, що антикорупційні органи відпрацьовують «замовлення Кремля», «розвалюють коаліцію» і переслідують «героя Майдану».

 

«Національне антикорупційне бюро закликає керівництво партії» Народний фронт «, яка входить в діючу правлячу коаліцію і несе пряму відповідальність за долю країни, заспокоїти своїх однопартійців, оскільки вони своєю поведінкою не тільки заважають правосуддю, а й знищують ті крихти довіри, які ще залишилися у суспільства до державних інституцій» — йдеться в повідомленні.

 

Сьогодні Солом’янський суд Києва продовжив засідання з розгляду клопотання САП з обрання запобіжного заходу екс-депутату Миколі Мартиненку. Так як суддя Бобровник оголосив перерву в засіданні ввечері 21 квітня, мотивувавши його тим, що вже занадто пізній час.

Про перенесення попросили прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Роман Сімків і Андрій Перов.

 

На разі засідання триває. Відеотрансляція з залу суда.

Добавить комментарий